Co umíme a nabízíme

Srdcem našeho pojízdného cirkusu je anglický fešák Rice Europa Horse Box Trailer z roku 1982. Vozíček je vybaven jako plnohodnotný bar, je možné z něj i grilovat. Disponujeme též elegantním černým stanem 3x3 m, stříbrným grilovacím a barovým modulem, můžeme nabídnout různé varianty posezení (pivní sety, stolky, židličky, barové stolky), osvětlení prostoru světelnými řetězy atd.


Trailer Bar

Naléváme, mixujeme, čepujeme - alko či nealko, studené či teplé, vždy přizpůsobíme naši širokou nabídku ročnímu období, tomu, co právě frčí, nebo gustu našich zákazníků.

Kromě jedinečného baru v traileru můžeme poskytnout
i menší modul na kolečkách třeba se slunečníkem či
v samostatném stanu (např. pro degustace či prezentace), umíme také postavit větší hospodu s několika výčepy apod. 

Ledem, je-li třeba, nešetříme, rádi zdobíme drinky čerstvým ovocem či bylinkami. Snažíme se používat kompostovatelné obaly a třídit, jak jen je to možné.

Trailer Bar & Grill

Na místě, kde zaparkuje náš modrý vozíček, může během chvíle vzniknout plnohodnotná hospoda s točeným, limonádami, koktejly či vinným barem, kavárna i grilovací stage. 

Objednejte si drink dle Vašeho gusta a v zadní části traileru, pod velkým slunečníkem, si pochutnejte třeba na grilled cheese nebo vyzkoušejte některý z našich skvělých hot dogů.

Your pub is where we park it!

Inspiral Burger

... punk´s not diet ...

Zní to jako klišé, ale Inspiral burgry už jsou tak trochu legendární. Pod heslem "Punk´s not diet!" jsme kdysi vyjeli jako jedna z prvních pojízdných burgráren v Čechách! 

Kvalitní maso od farmáře je samozřejmostí stejně jako pečivo z malé soukromé pekárny šité přímo na míru našich šťavnatých burgrů. Držíme se klasiky, ale do menu rádi zařazujeme i vege verze v podobě halloumi či portobello burgrů.

Chcete nás na akci ?